ЗАЗ Lanos отримав новий двигун 109 к.с.

заз lanos 109 л.с.ЗАЗ почав виробництво автомобіля Ланос з новим сучасним 16-клапанним силовим агрегатом, який поповнив лінійку двигунів, з уже всім відомим 8-клапанним силовим агрегатом.

Двигун об'ємом 1,5 літра демонструє відмінні показники потужності: 109 к.с. і 140 Нм крутного моменту, що на 23 к.с. більше, ніж у попередника. Мотор працює в парі з механічною п'ятиступінчастою коробкою передач і, що важливо, відповідає екологічному класу «Євро-4».

Максимальна швидкість - 160 км/год. При цьому експлуатаційна витрата палива - більш ніж економічна: всього 5,8 л на 100 км пробігу в заміському циклі і 7,2 - в змішаному.

Про європейське походження нового двигуна АCTECO говорить той факт, що розроблений він австрійськими інженерами компанії АVL. Це дає законні підстави для суперництва українського Lanos з автомобілями деяких європейських виробників за звання «кращий співвідношення «ціна-якість».

«Виводячи на ринок українським автомобілістам народний Ланос, оснащений сучасним силовим агрегатом, ми зміщуємо акценти в бік екологічності та економічності. Це означає одне: Ланос переходить на новий щабель якості, який стане вагомим чинником у боротьбі за споживача», - прокоментував заступник Генерального директора з торгівлі дистриб'юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Іван Злобов.

Тепер, завдяки новому силовому агрегату, перевірений часом, доступний і надійний автомобіль, стане до того ж ще більш динамічним і економічним.

Зауважимо, що, незважаючи на комплектацію автомобіля новим сучасним двигуном, а отже, і поліпшення динамічних, екологічних та експлуатаційних показників, ціна на автомобіль залишається колишньою.

В даний час Ви можете скористатися вигідною кредитною пропозицією на придбання автомобіля. Так, щоденний платіж при покупці автомобіля Ланос - від 31 грн. в день, за автомобіль ЗАЗ Сенс доведеться платити ще менше - від 27 грн. в день.

31.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250