Штрафи для водіїв поки не піднімуть

штрафы пока не поднимутДержавна автомобільна інспекція МВС України поки не буде піднімати штрафи за порушення ПДР для водіїв. Про це сьогодні під час круглого столу сказав заступник начальника Управління ДАІ МВС України Володимир Резніков.

"Ми зараз поки не пропонуємо і не маємо жодної законодавчої ініціативи від МВС про збільшення штрафних санкцій за деякі види порушень ПДР. Є певна кількість законопроектів, що знаходяться на розгляді у ВР", - зазначив він.

Резніков розповів, що ці законопроекти передбачають збільшення деяких штрафів за окремі види правопорушень. Наприклад, такі, як використання без відповідного дозволу ДАІ проблискових маячків або сигнальних пристроїв.

За його словами, якщо парламент прийме такі законопроекти, тоді можна буде говорити по збільшенню штрафів. "А зараз поки ми не виходимо з ініціативою про збільшення штрафів щодо водіїв", - підкреслив Резніков.

Нагадаємо, в липні поточного року повідомлялося, що ДАІ планує чергове збільшення штрафів, зокрема за порушення правил руху і зупинки на смугах, призначених для маршрутних транспортних засобів.

02.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250