Автомобілі з літерою "О" будуть паркуватися безкоштовно

автомобили врачейВерховна рада надала автомобілям лікарів зі спеціальними розпізнавальними знаками право на безкоштовне паркування. За відповідний законопроект проголосували 254 депутати при мінімально необхідних 226.

При цьому Рада визначила, що безкоштовна парковка в спеціально відведених для цього місцях здійснюється в разі обладнання автомобіля, яким управляє медичний працівник, спеціальним розпізнавальним знаком встановленого законодавством зразка - літерою "О".

Крім того, на автомобілі повинен бути розміщений спеціальний стікер з контактним телефоном медпрацівника, який управляє ним.

Парламент також визначив, що власники спеціально відведених майданчиків для паркування забезпечують і виділяють на цих майданчиках місця для безкоштовного паркування автомобілів медпрацівників.

Рада вирішила, що форма, порядок та умови видачі спеціального стікера визначаються уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

У першому читанні Рада підтримала пропозицію надати право всім медпрацівникам надавати потерпілим першу допомогу в екстремальних або невідкладних ситуаціях у випадку, якщо медпрацівник знаходиться на місці події.

Відповідно до нинішнього законодавства, першу допомогу в екстремальних ситуаціях мають право надавати працівники швидкої допомоги або найближчого лікувально-профілактичного закладу. Рада встановила, що закон вступає в силу з 2012 року.

05.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250