WOG подарував до Дня автомобіліста бензовоз палива

wog подарил бензовоз топливаПерша національна мережа автозаправних комплексів WOG назвала імена переможців акції "Бензовоз палива до дня автомобіліста від WOG!». Головний подарунок - 1000 літрів палива - виграв житель Івано-Франківська, водій Роман. Він займається перевезеннями і кожен день заливає на заправці WOG 20 літрів палива. За словами Романа, він задоволений якістю палива і обслуговування.

У цілому компанія розіграла 30 000 л палива, що відповідає обсягу одного бензовоза. За результатами акції 496 переможців отримали можливість заощадити на заправці. Нагадаємо, що розігрувалися 1 приз - 1000 л палива, 5 призів по 500 л палива, 40 призів - 100 л, 450 призів - 50 л.

Для участі в розіграші необхідно було бути зареєстрованим учасником програми ПРАЙД від WOG і протягом акції накопичити на картці не менше 500 бонусів. Кожні накопичені 500 бонусів на картці ПРАЙД пропорційно збільшували шанс на виграш. Акція проходила з 15 жовтня по 30 жовтня 2011 року. Сам розіграш призів відбувся 1 листопада 2011 шляхом випадкового комп'ютерного відбору номерів карток ПРАЙД.

Це не перша подібна акція компанії. Торік до Дня автомобіліста Перша національна мережа автозаправних комплексів WOG розіграла для своїх клієнтів автомобіль Skoda Fabia. Його виграв житель Тернополя Василь Брикайло. Ще дві тисячі зареєстрованих учасників WOG-івської програми лояльності «ПРАЙД» отримали 1000000 бонусів (по 500 подарункових бонусів кожен), 165 клієнтів - подарункові сертифікати на придбання побутової техніки.

Програма «ПРАЙД» від WOG стартувала у вересні минулого року. Крім великих розіграшів призів, приурочених до свят, вона дозволяє накопичувати бонуси при кожній покупці на АЗС WOG. Бонуси можна обмінювати на паливо або товари в магазині.

Мережа автозаправних комплексів під ТМ WOG - одна з найбільших мереж АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Автозаправні комплекси WOG забезпечують якісним пальним та пропонують необхідні супутні послуги водіям на автошляхах державного і міжнародного значення і у великих містах України. Станом на листопад 2011 року мережа АЗК, що працюють під ТМ WOG, нараховує більше 400 автозаправних станцій у 23 регіонах України. Мережа АЗК WOG - переможець в номінації «Мережа автозаправних станцій року» згідно з дослідженням, яке проводилося в рамках Фестивалю-конкурсу «Вибір року» в Україні в 2010 році.

07.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250