НП на Троєщині: таксиста ледь не задушили і намагалися викрасти і продати його авто

чп на троещине: таксиста чуть не задушилиУ понеділок на Троєщині мало не задушили таксиста, який вирішив підкинути клієнтів у спальний район. Увечері на проспекті Перемоги таксист вирішив підвезти на своїй «Шкоді» чоловіка. «Він попросив відвезти його на Троєщину. На вул. Бальзака до них підсіла дівчина, знайома пасажира. Всі попрямували на Троєщину. Але, проїхавши всього кілька кілометрів, хлопець, який сидів позаду, накинув на шию таксиста мотузку, а дівчина схопила його за руки», - розповіла прес-секретар Деснянського РУВД Наталя Стеценко.

За її словами, дії хлопця і дівчини напевно були заздалегідь сплановані. «Але мотузка чи то зісковзнула, чи порвалась. Таксист вирвався і вискочив з машини. Нападник чоловік сів за кермо, і вони з дівчиною помчали. По дорозі він її висадив. До нас о 20.20 надійшла інформація, що напали на таксиста і викрали машину. Було дано орієнтування авто, і за лічені хвилини патрульні затримали викрадача», - каже Стеценко.

Молоді люди пояснили вчинок бажанням заволодіти машиною, продати і виручити за неї гроші. Порушено кримінальну справу за фактом розбою. Якщо їх провину доведуть, дівчина і хлопець відправляться за грати на термін від 7 до 10 років з конфіскацією майна.

09.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250