За сміття, викинуте з машини, будуть штрафувати

за мусор будут штрафоватьСвіт по-різному стежить за порядком. В Англії та Франції штраф за викинутий з авто сміття - понад 2000 грн. в перерахунку на наші гроші, а в Сінгапурі за сміття повз урни посадять у в'язницю на 10 днів.

До кінця року КМДА створить інспекцію, патрулі якої будуть ходити по всьому місту в спецформі. Люди бояться, що інспектора братимуть хабарі на зразок ДАІ. Мерія ж повідомляє, що штрафи в адмінкодексі є і зараз, просто стягувати їх нікому. Що ж стосується хабарів, то в мерії теж продумали, як будуть з ними боротися. «Будемо давати 50 грн. людині, щоб він дав їх інспектору. Візьме - звільнимо. А кращим працівникам будемо давати премії», - говорить начальник главку благоустрою КМДА Сергій Садовий.
Міністерство ЖКГ давно випустило указ за твердженням інспекцій з благоустрою. Також подібні заходи обумовлені та в законі про благоустрій. Так що якщо Київрада створить інспекцію, стягування штрафів буде цілком законним.
Існує й проблема з паспортами. Громадяни не зобов'язані скрізь і завжди носитися з документами, а оштрафувати без паспорта буде неможливо. Тому в майбутньому патруль може ходити разом з міліцією. Інспекторів хочуть залучити і до роботи з водіями: за парковку на газоні разом з ДАІ планують знімати номери. Після оплати штрафу їх повернуть.

10.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250