Пробки і вихлопні гази ведуть до аутизму і хвороби Альцгеймера

выхлопные газы ведут к аутизму и болезни АльцгеймераЗгідно з останніми дослідженнями The Wall Street Journal, підвищений вміст шкідливих вихлопів в повітрі може сприяти розвитку аутизму і хвороби Альцгеймера.

Те, що автомобільні вихлопні гази шкідливі для людини не є новиною, проте американські фахівці з The Wall Street Journal пішли ще далі і встановили, що підвищений вміст СО2 в повітрі сприяє розвитку таких захворювань, як аутизм і хворобу Альцгеймера. Так, діти, що живуть поряд з автомобільними шосе, отримують нижчі оцінки за підсумками тестів на інтелект, а також більш схильні до депресії і розладів уваги.

Більше того, вагітні жінки, які живуть на відстані до 1 км від автомобільних магістралей, мають вищу вірогідність народити дитину, хвору на аутизм, незалежно від раси, статі та інтелектуального потенціалу сім'ї.

Також несприятливі ефекти на клітини мозку надає стояння в пробках - всього 30 хвилин дихання вихлопними газами в «тягучках» значно підвищують активність мозку в областях, відповідальних за особливості характеру і прийняття рішень.

11.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250