У Полтавській області троє "каскадерів" обкрадали вантажівки під час руху

обворовывали грузовики во время движенияУ Полтавській області співробітники УБОЗ знешкодили організовану злочинну групу, учасники якої впродовж останніх років займалися крадіжками з вантажних автомобілів.

Як повідомили в ГУБОЗ МВС України, троє жителів Кременчука, віком від 32 до 37 років діяли вночі на трасі Київ-Дніпропетровськ.

"Згідно з розробленим планом, їх легковий автомобіль впритул під'їжджав до завантаженого товарами авто, яке рухалося вгору на невеликій швидкості", - розповіли в МВС.

Повідомляється, далі один з учасників ОЗГ відкривав замки вантажівки.

"Після цього члени групи демонстрували справжні чудеса акробатики і відмінні фізичні навички: один з хлопців залазив у причіп і передавав товар спільнику, який стояв на капоті легковика", - розповіли в міліції.

Відзначається, що видобутком могли бути "як недорогі речі, так і цінна апаратура, комп'ютери, телевізори тощо".

"Для здійснення нападів трійця мала не тільки необхідні інструменти, але і декілька автомобілів з форсованими двигунами і посиленими капотами. У каскадерів також були радіостанції, налаштовані на загальні частоти з водіями-далекобійниками. Тому зловмисники добре володіли інформацією про пересування вантажів, маршрути і зупинки вантажівок", - підкреслили в МВС.

У міліції розповіли, що нападників затримали за допомогою бійців спецпідрозділу Сокіл.

"В ході проведених обшуків правоохоронці вилучили сім автомобілів, серед яких дорогі іномарки, різні технічні пристосування, які використовувалися під час нападів, маски та частину викраденого", - відзначили в МВС.

Згідно з повідомленням, слідчим управлінням УМВС Полтавської області порушено кримінальну справу за ч.3 ст.185 (крадіжка) КК України. На сьогодні оперативникам відомо, що на рахунку учасників банди більше 30 злочинів.

11.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250