Порушників правил дорожнього руху чекають більш високі штрафи

Наступного пленарного тижня Рада може прийняти кілька законопроектів, які суттєво ускладнять життя порушників Правил дорожнього руху.

У першу чергу, інформує посилять покарання за незаконну установку на авто проблискових маячків і сигналів-«крякалок». Причому радикально - з 850 гривень відразу до 42500 - 51000. «Закон чітко обмежує коло людей, що мають право користуватися спецсигналами, - сказав автор законопроекту Валерій Писаренко. - А якщо не допоможе підняття штрафу в 50 разів, збільшимо ще».

Друге «транспортне» нововведення - посилення відповідальності за їзду в стані алкогольного сп'яніння. Зараз за подібне порушення українцям загрожує штраф від 2550 до 3400 гривень, позбавлення водійських прав строком до трьох років, 40-60 годин громадських робіт або 15 діб арешту. Якщо ж законопроект буде прийнятий, «їзда під градусом» обійдеться в 6800-7650 гривень, прав будуть позбавляти на 4 роки, а якщо водій буде і після цього спійманий за кермом, його зможуть посадити на півроку за грати.

Ще один законопроект авторства екс-глави МВС Анатолія Могильова підвищує відповідальність за рух по спеціальній смузі, відведеній для «маршрутних транспортних засобів».

Рада також має намір посилити відповідальність за порушення при перетині залізничних переїздів.

14.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250