Лже Даішник вимагав хабарі за "порушення" правил дорожнього руху, а в кобурі носив ... запальничку

лже гаишник вымогал взятки за нарушения пддДнями миколаївські міліціонери затримали афериста, який під виглядом працівника ДАІ вимагав у автолюбителів хабара за «порушення» правил дорожнього руху. Про це повідомив співробітник прес-служби ГУ УВС у Миколаївській області Владислав Гнатенко.

За його словами, під підозру міліції «даішник» потрапив через те, що у нього був відсутній нагрудний жетон ДАІ, а також через невідповідність обмундирування сезону - шахрай накинув світловідбиваючий жилет прямо на міліцейський мундир. Не Було в нього і посвідчення особи - він пред'являв водіям власноруч виготовлену з сувенірного бланка «корочку» міліціонера. А замість табельної зброї в кобурі шахрая перебувала ... запальничка у вигляді пістолета!

Затриманий аферист спробував переконати міліціонерів: мовляв, переодягнувся у форму працівника ДАІ, щоб «зачарувати» знайому дівчину.

Відносно заповзятливого миколаївця порушено кримінальну справу за ст. 353, ч. 2 - самовільне присвоєння владних повноважень. Шахраєві загрожує до 3 років в'язниці.

16.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250