Гібриди визнали безпечніше автомобілів з ДВЗ

гибриды безопаснееРизик отримати травми при аварії в гібридних автомобілях на 25 відсотків нижче, ніж в аналогічних моделях, оснащених бензиновим або дизельним двигуном. До таких висновків прийшли фахівці Інституту дорожніх аварій США (HLDI) в ході дослідження аварійності за участю машин 2003-2011 модельного року. Відповідний звіт було опубліковано агентством Automotive News.

Для порівняння бралися автомобілі-«близнюки» - моделі, у яких є як гібридна версія, так і модифікація з двигуном внутрішнього згоряння. Таким чином, автомобілі Toyota Prius, Honda Insight, Nissan Leaf і Chevy Volt були виключені зі списку вивчення. Усього в дослідженні використовувалася статистика ДТП по 25 моделями.

На думку експертів, гібридні машини виявилися безпечніше своїх бензинових і дизельних «близнюків» через те, що важче їх в середньому на десять відсотків. Таким чином, гібридні автомобілі більш стійкі і приймають на себе меншу силу удару.

 При цьому гібриди на 20 відсотків частіше потрапляли в аварії за участю пішоходів. Таку статистику експерти пояснили відносною безшумністю подібних машин. Раніше про цю проблему вже заявляли британська та американська влади, а також група японських вчених. Так, уряд Великобританії вже оголосило про намір зобов'язати всі електрокари та гібриди шуміти при русі. Подібний закон готує і американська влада.

17.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250