«КАМАЗ» поставить в Україну найбільшу партію газомоторним тягачів

«камаз» поставит в Украину крупную партию тягачейЗовнішньоторговельна компанія «КАМАЗ» (Росія) уклала договір з ТОВ «ТПК «Укрсплав» (м. Донецьк, Україна) на поставку газобалонних тягачів КАМАЗ-65116-30, що працюють на компримированному природному газі - метані.

Першу партію автомобілів в кількості 10 штук компанії «Укрсплав» відвантажили 17 листопада. Всього ж в рамках угоди українським партнерам буде поставлено 50 одиниць техніки. Загальна сума операції склала більше 120 млн. рублів, повідомляє українська «дочка» КАМАЗа - ТОВ «Торгове представництво КАМАЗ».

Виробником автомобілів КАМАЗ-65116-30 виступив дистриб'ютор ВАТ «КАМАЗ» - ТОВ «РаріТЕК», який займається установкою газобалонного обладнання на шасі КАМАЗ. Це найбільша партія газомоторним автомобілів, і вона відразу пішла на експорт.

Всі тягачі, за заявкою споживача, оснащені автоматичною централізованою системою змащення. Необхідно додати, що в червні компанія «Укрсплав» в якості експерименту закупила один газовий КАМАЗ, який під час експлуатації наочно продемонстрував очевидні переваги використання газу перед іншими видами палива. За словами представників української компанії, економія на одній заправці газомоторного автомобіля щодо дизельного склала близько 300 доларів США або близько 9000 рублів.

На користь покупки ТОВ «Укрсплав» газомоторним КАМАЗів зіграло і та обставина, як розвинена мережа автомобільних газових наповнювальних компресорних станцій (АГНКС) на Україні - понад 280 автозаправок і, як наслідок, популярність газу у споживачів, як самого екологічно чистого і дешевого виду палива.

Як повідомлялося, в 2011 році «КАМАЗ» планує збільшити продажі в Україну в 2 рази в порівнянні з 2010 роком - до 1400 автомобілів.

Група компаній «КАМАЗ» - найбільша автомобільна корпорація Російської Федерації. ВАТ «КАМАЗ» випускає широку гаму вантажної техніки: вантажні автомобілі (більше 30 моделей, понад 400 комплектацій, автомобілі з правим кермом), причепи, автобуси, трактори, двигуни, силові агрегати і різний інструмент.

Дилерська мережа «КАМАЗ» в Україні включає 9 дилерів і 1 субдилера з головними офісами в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Чернігові та Миколаєві і філіальною мережею, яка охоплює всю Україну.

Координують роботу «КАМАЗ» в Україні його дочірні підприємства в Чернігові і Києві - ТОВ «Торгова компанія «КАМАЗ» і ТОВ «Торгове представництво КАМАЗ». «КАМАЗ» має на території України 10 авторизованих сервісних центрів.

ТОВ ТПК «Укрсплав» засноване в 1997 р. Починаючи з 1998 року, керівництвом підприємства був узятий курс на створення повного циклу металургійної переробки брухту кольорових металів та відходів кольорових металів і сплавів. Від первинної переробки сировини до отримання з цієї сировини високоякісних сплавів кольорових металів на основі алюмінію та міді.

18.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250