Таксист двічі згвалтував і пограбував дівчину

Дніпропетровським міліціонерам вдалося затримати таксиста-гвалтівника, який згвалтував і пограбував 28-річну дівчину, повідомляє прес-служба УМВС в області. Дівчина, яка працювала продавцем в одному з магазинів Красногвардійського району, 25 листопада звернулася в лікарню за медичною допомогою. Лікарі, після того як обстежили пацієнтку, повідомили про її травми міліціонерам.

Як вдалося з'ясувати правоохоронцям, увечері 24 листопада невідомий чоловік, погрожуючи потерпілій предметом, схожим на пістолет, змусив сісти в свій автомобіль. Він вивіз жертву на околицю міста, вдарив її по голові й згвалтував, після чого запропонував відвезти додому.

По дорозі назад він ще раз зупинив авто, забрав у дівчини каблучку і сережки і повторно згвалтував.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці затримали раніше судимого за пограбування 38-річного таксиста. Прямим доказом провини затриманого послужили пневматичний пістолет та викрадені ювелірні вироби, які були вилучені у таксиста.

За даним фактом слідчим відділом Красногвардійського райвідділу міліції було порушено дві кримінальні справи за ч. 1 ст. 152 Кримінального кодексу України ("Згвалтування") і ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України ("Розбій"). Слідство триває.

28.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250