У Хмельницькій області "мітять" пішоходів

Тільки за останній місяць на території Хмельницької області сталося 29 ДТП, в яких 8 людей загинуло і 22 травмовано.

З настанням осінньо-зимового періоду збільшилася кількість ДТП за участю пішоходів. Основними причинами ДТП за участю цієї категорії учасників дорожнього руху перехід у невстановленому місці, нетверезий стан пішоходів, погіршення погодних умов, а також недостатня видимість на автошляхах.

"метят" пешеходовЗ метою профілактики ДТП за участю пішоходів, у тому числі дітей в темний час доби на вулицях і особливо заміських дорогах співробітники Хмельницької Державтоінспекції проводять профілактичні акції серед учасників дорожнього руху під умовною назвою «Зверни на мене увагу!».

За сприяння ДАІ Хмельницької області розроблені різнокольорові світловідбиваючі стрічки-самоклейки і світловідбиваючі браслети багаторазового використання на яких нанесені напис «Безпека дорожнього руху - це життя».

Для того щоб водії могли вчасно помітити пішоходів на дорозі в темний час доби або в умовах недостатньої видимості і вжити необхідних заходів для забезпечення безпеки руху, наряди ДАІ, які заступають на зміну в другу половину дня або вночі роздають учасникам дорожнього руху світловідбиваючи браслети і наклейки.

Особливу увагу нарядів ДАІ приділено розповсюдженню світловідбиваючих браслетів серед дітей, які відвідують в умовах недостатньої видимості школи в сільській місцевості, і якщо їх пішохідний маршрут проходить по неосвітлених ділянках доріг.

28.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250