ДАІ ловитиме лихачів в режимі патрулювання

Співробітники ДАІ будуть контролювати швидкість, рухаючись в транспортному потоці на службових автомобілях.

Для контролю швидкісного режиму працівники ДАІ застосовують відповідні технічні засоби, використання яких дозволено наказом МВС України від 27.03.2009 року № 33. Державтоінспекція буде віддавати перевагу контролю швидкості в режимі патрулювання. Якщо в стаціонарному режимі вимірювач швидкості нерухомий і перебуває в одному місці, то в патрульному режимі фіксація перевищення швидкості здійснюється під час руху службового автомобіля в потоці автотранспорту.гаиУ цьому випадку вимірювач встановлюється в автомобілі на панелі приладів на спеціальному кронштейні. Якщо під час руху патрульного автомобіля прилад фіксує перевищення швидкості, працівники ДАІ зупиняють правопорушника і вживають заходів адміністративного впливу.

Найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод, які призводять до трагічних наслідків, трапляються саме через перевищення водіями безпечної швидкості руху. Більшість таких аварій відбуваються на заміських дорогах.

Аварії, які відбуваються через порушення швидкісного режиму, характеризуються, як правило, тяжкими наслідками - значною кількістю травмованих та загиблих людей. Унаслідок перевищення швидкості в цьому році відбулося майже 6 тисяч ДТП, в яких загинули 1219 чоловік і 7609 були травмовані.

29.11.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250