У Хмельницькій області співробітники ДАІ застосували зброю, щоб затримати нетверезого водія

Сьогодні вночі, 26 січня, у Хмельницькій області співробітники ДАІ із застосуванням вогнепальної зброї затримали 30-річного жителя Хмельницького, який керував автомобілем Mercedes-Benz 280 в стані сильного алкогольного сп'яніння.

О 03:30 біля розважального закладу "Шторм" співробітники ДАІ за порушення правил дорожнього руху подали автомобілю знак з вимогою зупинитися. Проте у відповідь водій іномарки тільки збільшив швидкість руху.

Інспектори почали переслідування правопорушника. Іномарка на високій швидкості виїхала на автодорогу Житомир - Тереблече, при цьому створюючи аварійні ситуації для службового автомобіля та інших учасників дорожнього руху.

У місті Красилів, заїхавши в глухий кут, машина зупинилася. Інспектори ДАІ підійшли до автомобіля, але водій, заблокувавши двері машини, почав різко розвертатися, створюючи загрозу для життя міліціонерів.

"Для зупинки автомобіля один з інспекторів застосував табельну вогнепальну зброю, але навіть після пошкодження двох коліс автомобіль продовжив рух по польовій дорозі", - йдеться в повідомленні ДАІ.

У свою чергу інший інспектор пострілом з табельної зброї пошкодив ще два колеса автомобіля порушника. Машина зупинилася, але водій здаватися не збирався. У зв'язку з цим співробітникам ДАІ довелося застосувати заходи фізичного впливу та наручники.

"Відповідно до висновку медичної експертизи, водій був у стані сильного алкогольного сп'яніння. Біля автомобіля міліціонери виявили пістолет іноземного виробництва, який був знятий з запобіжника, зі зведеним курком", - заявили в ДАІ.

26.01.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250