Старі автомобілі в Україні будуть утилізовані

Президент затвердив національний план дій на 2012 рік, в рамках якого будуть утилізувати автомобілі та розвивати експортний потенціал країни.

Указом Президента України від 12 березня 2012 № 187/2012 затверджено Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Багате суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».
утилизация автоВ рамках даної програми та з метою забезпечення екологічної безпеки Прем'єр-міністру України, Мінприроди України доручено розробити та подати Кабінетові Міністрів України акти по комплексу заходів, спрямованих на створення інфраструктури, а саме заготівлі та утилізації непридатних для використання транспортних засобів.

Для побудови ефективної системи підтримки експортної діяльності України, програмою передбачено внести зміни до розпорядження КМУ від 16 листопада 2011 року № 1206-р «Про затвердження плану заходів з розвитку і реалізації експортного потенціалу України та розширенню зовнішніх ринків збуту товарів вітчизняних товаровиробників на 2012 рік». Це стосується, перш за все, продовження до 2015 року дії плану заходів з розвитку і реалізації експортного потенціалу України та розширенню зовнішніх ринків збуту товарів вітчизняних товаровиробників, а також введення заходів державної підтримки експортної діяльності України, зокрема, шляхом кредитування і страхування експортних операцій.

Також документом пропонується, з метою гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими стандартами, забезпечити їх встановлення на рівні не менше 80% від загального обсягу, в першу чергу необхідних для впровадження технічних регламентів.

30.03.2012рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250