Mitsubishi Mirage привезуть в Україну

Mirage вже вийшов в Таїланді, де ці автомобілі виробляють на новому заводі, який є найбільшим підприємством Мitsubishi за межами Японії.

«У всьому світі зростає попит на автомобілі з низьким рівнем споживання палива. Саме тому Mirage орієнтований на виняткову паливну економічність і низький рівень шкідливих викидів в атмосферу», - заявив Осаму Масуко, президент Mitsubishi Motors.
Mitsubishi MirageУ прес-релізі компанії-імпортера зазначено, що Mirage проїжджає 22 кілометра на одному літрі бензину (4,55 л/100 км) з 1,2-літровим двигуном MIVEC потужністю 78 к.с. На прем'єрі моделі в минулому році прогнозували ще меньшу витрату для модифікації з літровим мотором - 30 км/л або 3,3 л/100 км по японському циклу, але такий агрегат призначений тільки для домашнього ринку. Домогтися такої економії в місті допомагає система автоматичного Стоп & Go, яка автоматично глушить і заводить двигун на короткочасних зупинках. Коробка передач у автомобіля виключно безступінчата.

Імпортер запевняє, що у Міражу "просторий і зручний салон», і що, незважаючи на компактні розміри, в автомобілі можуть комфортно розміститися п'ять пасажирів.
Mitsubishi MirageУ малолітражки полегшений кузов, чого вдалося домогтися за рахунок оптимізації конструкції кузова та застосування високоміцних сталевих панелей. Все це робить автомобіль на 7% легше рядових представників даного класу і одночасно сприяє зниженню витрати. Крім того ударостійкий каркас Mirage при зіткненні поглинає енергію удару, забезпечуючи високий рівень безпеки водія і пасажирів.

Згідно з планами компанії Торговий дім - НІКО, офіційного імпортера Mitsubishi Motors в Україні, на вітчизняному ринку Mitsubishi Mirage з'явиться до кінця 2012 року.

В Таїланді ціни на хетчбек Mirage стартують приблизно з $ 12 000 і досягають $ 18 000.

12.04.2012рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250