Новий Запорожець пішов у виробництво

На ЗАЗі стартувало виробництво дослідно-промислової партії автомобіля ЗАЗ Forza вже на площах головного корпусу. Продуктивність конвеєра - 8 автомобілів на годину. При підготовці виробництва моделі ЗАЗ Forza була проведена модернізація складальної лінії.

Зокрема, адаптовані підвіски для передачі кузовів ЗАЗ Forza з цеху фарбування в складальний цех. На складальній лінії відкориговані ложементи на візках і стапелях складання під кузов ЗАЗ Forza. Силами ЗАТ «ЗАЗ» виготовлена спеціалізована оснастка для складання автомобіля.

Для заправки технологічними рідинами використовується сучасне заправне обладнання німецької компанії Durr. Для стендового тестування ходових якостей автомобіля і контролю гальмівних зусиль застосований випробувальний стенд німецької компанії Schenck. Для забезпечення якості виконання складальних операцій придбаний пневматичний інструмент японської фірми Fuji.

Нагадаємо, що серійне виробництво ЗАЗ Forza стартує вже в другій декаді лютого. Автомобіль замінить на конвеєрі ЗАЗ-1103 "Славута", чиє виробництво завершується в січні.

29.01.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250