Діагностика за 1 грн на сервісі Мазда від «Віді Скай Моторз»

У період з 01.02.2011 по 31.03.2011 на сервісі офіційного дилерського центру Мазда «ВіДі Скай Моторз» діє спеціальна пропозиція для автомобілів не старше 8 років. Перевірити стан ходової частини автомобіля можна всього за 1 грн.

2011 рік вже впевнено вступив у свої права. І хоча період новорічних привітань і подарунків закінчився, офіційний дилерський центр «ВіДі Скай Моторз» продовжує радувати власників автомобілів Мазда і пропонує здійснити діагностику ходової частини автомобіля всього за 1 грн. Акція діє з 01.02.2011 по 31.03.2011 і поширюється на всі автомобілі Мазда не старше 8 років.

Досвідчені фахівці офіційного сервісного центру «ВіДі Скай Моторз» ретельно проведуть перевірку найважливіших вузлів та агрегатів:
визначать стан і ступінь зносу гальмівних колодок, дисків, шлангів;
перевірять на наявність люфтів в кульових опорах, рульових наконечниках, підшипниках маточин та інших елементах ходової частини автомобіля;
оглянуть амортизатори, пружини, важелі і опорні чашки;
оцінять стан сайлентблоков, втулок, вузлів ходової частини автомобіля;
оглянуть покришки автомобіля.
Після ретельної перевірки ходової частини автомобіля майстра «ВіДі Скай Моторз» представлять докладний звіт про результати діагностики, і, якщо буде потрібно, складуть список рекомендованих замін з урахуванням вартості робіт і матеріалів.

Варто відзначити, що всі учасники акції отримають не тільки кваліфікований сервіс, а й Welcome Card Програми Лояльності «Віді Автосіті», яка забезпечує статус постійного Клієнта і дає можливість вже на старті скористатися фіксованою базовою знижкою на товари та послуги.

01.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250