УПольщі затримано водій українського автобуса

Польська прокуратура затримала українця - водія автобуса, який потрапив учора ввечері в аварію поблизу прикордонного з Україною міста Ярослав.

Про це повідомив представник районної прокуратури в Ярославі.

Він зазначив, що польські слідчі порушили кримінальну справу за фактом ДТП, в якому загинула людина, і ще троє були серйозно травмовані.

"Водій залишається в розпорядженні прокуратури", - сказав він.

Представник прокуратури зауважив, що українець не заарештований, а лише затриманий на 48 годин для з'ясування обставин ДТП.

Слідчий також назвав правдоподібною причиною аварії перевищення допустимої швидкості на слизькій дорозі. Він зауважив, що польським законодавством за таке порушення передбачено покарання у вигляді позбавлення свободи строком від 6 місяців до 8 років.

Прес-секретар поліції Підкарпатського воєводства Павло Мендлар також назвав однією з найбільш правдоподібних причин аварії помилку водія, який міг необережно їхати на дуже слизькій дорозі.

Він додав, що аварія сталася на досить крутому повороті. "Там немає умов, щоб швидко їхати", - сказав Мендлар, зауваживши, що зараз не можна однозначно сказати, чи перевищив водій допустиму швидкість.

Прес-секретар також зазначив, що на даному етапі не можна виключати інших причин аварії, серед яких він назвав технічну несправність автобуса.

Як повідомлялося, увечері 31 січня в Польщі в Підкарпатському воєводстві перекинувся туристичний автобус, який віз українців зі Львова до Праги.

За даними польської поліції, в результаті аварії загинула жінка, ще троє людей, в тому числі восьмирічна дівчинка, отримали серйозні травми.

Всього в автобусі перебувало 37 пасажирів і 2 водії.

01.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250