Кіровоградська міліція відключила світлофори

Натомість «даішники» вийшли на перехрестя з жезлами і ... фотоапаратами.

З самого початку року більшість найважливіших перехресть обласного центру стали нерегульованими - світлофори на них припинили свою роботу.

Спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство (СМЕП) МВС, яке обслуговує світлофорні об'єкти та дорожні знаки у місті, пояснює це браком грошей для здійснення ремонтів електротехнічних пристроїв управління дорожнім рухом. І дійсно, заборгованість СМЕП за минулий період (ще колишньої міської влади) досягала майже півмільйона гривень.

З огляду на зрослу ймовірність ДТП, місцева ДАІ звернулася до кіровоградських водіїв з проханням утриматися від поїздок по місту, якщо вони відчувають себе недостатньо впевненими. Натомість непрацюючих світлофорів Державтоінспекцію направила на перехрестя своїх співробітників, які покликані регулювати проїзд.

 Однак, неоднозначність ситуації посилюється тим, що частина інспекторів вийшла на перехрестя не з жезлами, а з фотоапаратами - щоб фіксувати порушення водіїв, які змушені вклинюватись у суцільний потік машин при виїзді з другорядних вулиць.

На щастя кіровогорадців, в даний час ситуація нормалізується - місто почало перераховувати СМЕП гроші і перехрестя поступово, один за іншим, знову стають регульованими.

01.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250