У Кіровограді допомагали легалізувати фальшиву сільгосптехніку

Як виявилося, випускати підробки вміють не тільки китайці.

У Кіровограді розкрили підприємство, яке випускало підробки сільгосптехніки, копіюючи продукцію відомого на весь колишній СРСР підприємства «Червона зірка».

 Довірливим селянам пропонувалися дві моделі сівалок - СЗТ-3,6 і СУПН-8, офіційною ціною відповідно близько 55 - 65 тис. грн. і 35 - 45 тис. грн. Однак, «самодельщики» пропонували товар дешевше - нібито з 20% знижкою.

Між тим, від оригінальних виробів на підробках були тільки фірмові номерні таблички «Червоної зірки» та деякі навісні агрегати, куплені у вільному продажу у дилерів-постачальників запчастин. Найголовніші частини сівалок - несучі конструкції - були зібрані кустарним методом без застосування зварювальних кондукторів і дотримання необхідної точності. «Підгуляло» і забарвлення - замість високоміцного фірмового порошкового покриття невдалі копії були «задути» з примітивного пульверизатора.

Між тим, кожен сільгоспагрегат забезпечувався паспортом (природно, підробленими) із зазначенням у ньому серійних номерів дійсно існуючих сівалок, легально випущених і проданих раніше. Подібна схема давно відома в автомобільному кримінальному світі під назвою машина-двійник, коли на нелегально завезене авто виписується техпаспорт з номерами і кольором точно такого ж, вже існуючого автомобіля тієї ж марки, моделі та року випуску.

Таким чином, у свій час на дороги України був випущений не один десяток пар «двійників», яких до цих пір під час своїх спецрейдів виявляють працівники ДАІ.

01.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250