"Богдан" готує нові моделі для України

У 2011 році корпорація "Богдан" має намір освоїти дрібновузлове складання і вивести на ринок ряд нових моделей. Про це повідомив сьогодні журналістам президент корпорації "Богдан" Олег Свинарчук.

О. Свинарчук зазначив, що корпорація веде переговори по двох напрямах: купівля ліцензії на виробництво і випуск автомобіля під власним брендом "Богдан", а також контрактне складання одного з відомих брендів.

За словами О. Свинарчука вже цього року корпорація почне випуск одного-двох нових автомобілів. "Цього року ми почнемо один або два нових проекти. Якщо говорити про нових гравців, ще не представлених в Україні, ми зацікавлені вкладати гроші в себе і розвивати власний бренд "Богдан".

Якщо говорити про відомих брендів з високим ступенем капіталізації, тут мова йде про контрактну збірку, на що ми теж готові йти, тому що для нас дуже важливі обсяги виробництва ", - пояснив О. Свинарчук.

Як зазначив голова корпорації, протягом півроку на конвеєр буде поставлена одна нова модель, документи з якої знаходяться в стадії опрацювання. А з третього кварталу стартує виробництво ще одного автомобіля, обладнання на виробництво якого вже проплачено. Швидше за все мова йде про одну з моделей "Lada", яку "АвтоВАЗ" найближчим часом зніме з виробництва.

Крім того, О. Свинарчук повідомив що "Богдан" має намір найближчим часом провести фейсліфтінг "десятого" сімейства "Lada". Також корпорація планує оснастити всі "ВАЗівські" моделі що випускаються на "Богдані" коробкою "автомат". Перший такий автомобіль зійде з конвеєра вже в другому кварталі 2011 року.

Разом з тим, "Богдан" продовжить випуск "Hyundai" Tucson, "Elantra XD", а також pick-up власної розробки на базі "Lada" 2110.

01.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250