У маршрутках Львова та Полтави подорожчав проїзд

У Львові тариф на проїзд у маршрутках міста з 1 лютого 2011 збільшується на 25 коп. - До 2 грн, у Полтаві - з 1,25 грн до 2 грн.

Відповідні рішення були прийняті виконавчим комітетом Львівської міської ради та депутатами Полтавської міськради.

Раніше приватні перевізники Львова просили мерію підвищити тариф на проїзд у маршрутках до 2,5 грн. У Львові 74 маршруту маршрутних таксі. Тариф на проїзд у міських автобусах та електротранспорті залишається на рівні 1 грн.

Вартість проїзду в Полтаві в міських тролейбусах і на транспорті, який курсує в рамках міської програми «Місто без околиць», залишається без змін - 75 копійок та 1 грн. відповідно.

Крім того, Івано-Франківська міська рада ввела з 1 лютого 2011 нову ставку збору за місця для паркування транспортних засобів для суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування і спеціально відведених автостоянках на території міста. Ставка збору за кожний день за 1 кв.м земельної ділянки, відведеної для паркування транспорту, затверджена в розмірі 0,03% від мінімальної зарплати. Орієнтовно він складе 3,5-4 грн./год. паркування. Нинішній тариф на паркування - 2 грн./год.

02.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250