Серійне виробництво ЗАЗ Forza стартує 15 лютого

На Запорізькому автомобільному заводі (ЗАЗ) завершуються підготовчі роботи до запуску серійного виробництва нової моделі ЗАЗ Forza. У січні завод вже почав виробництво дослідно-промислової партії автомобіля ЗАЗ Forza на площах головного корпусу. Продуктивність конвеєра - 8 автомобілів на годину. При підготовці виробництва моделі ЗАЗ Forza була проведена модернізація складальної лінії.

Серійне виробництво ЗАЗ Forza стартує 15 лютого.

Перед серійним виробництвом виробляються останні підготовчі роботи з адаптації підвіски для передачі кузовів ЗАЗ Forza з цеху фарбування в складальний цех. На складальній лінії відкориговані ложементи на візках і стапелях складання під кузов ЗАЗ Forza. Силами ЗАТ «ЗАЗ» виготовлена спеціалізована оснастка для складання автомобіля.

Перші серійні автомобілі ЗАЗ Forza будуть йти з кузовом седан. Нова напівавтоматична лінія зварювання кузовів моделі ЗАЗ Forza забезпечить повне виконання зварювальної технології і дозволить приступити до повномасштабного виробництва нової моделі.

У роботі нової лінії задіяні 82 підвісні зварювальні машини, на які встановлено 104 зварювальних кліща. До складу лінії зварювання автомобіля ЗАЗ Forza входить головний кондуктор, покликаний забезпечити необхідну геометрію кузова. Продуктивність лінії - 30 тисяч кузовів на рік.

04.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250