Могилів рекомендує скаржитися на даішника, якщо він не повідомив причину зупинки автомобіля

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов рекомендує громадянам повідомляти на телефони довіри про випадки, якщо співробітник ДАІ зупиняє транспортний засіб і не інформує про причину зупинки.

Про це міністр заявив сьогодні на брифінгу в Києві за результатами проведеної наради з керівниками підрозділів ДАІ щодо дотримання законності під час несення служби.

"Якщо співробітник ДАІ зупинив і не вказав причину зупинки, він порушує інструкції ... І на нього треба скаржитися", - сказав Могильов.

Крім того, він доручив керівникам регіональних підрозділів Державтоінспекції встановити багатоканальні телефони довіри.

За словами Могильова, телефони довіри існують і сьогодні, проте, як показує досвід, людям на них дуже важко додзвонитися, оскільки телефонні номери завжди зайняті.

"Тому я поставив завдання всім керівникам, щоб всі телефони довіри були багатоканальними, а інформація на них записувалася", - сказав міністр, додавши при цьому, що також вважає за необхідне, щоб в підрозділах ДАІ були встановлені мобільні телефони, на які люди могли б відправляти смс-повідомлення про порушення з боку співробітників ДАІ. І ця інформація щоб також зберігалася.

07.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250