Автоновинки ZAZ Forza вже в салонах

Як вже повідомлялося, ZAZ Forza, є не що інше, як злегка змінена і локалізована під українські потреби, версія що вже продається з грудня минулого року китайського автомобіля Chery A13.

Варто відзначити кілька суттєвих відмінностей ZAZ Forza від свого старшого брата Chery A13. У українкою версії ми бачимо чорний салон автомобіля, тоді як у Chery A13 салон - надто світлий, як для українських погодних умов.

Також помітні істотні зміни в торпедо автомобіля. Змінилася якість і колір пластику. Замість невеликого бардачка по центру торпедо, який був Chery A13, тепер знаходиться невелике заглиблення. Замість трьох інформаційних табло в Chery A13 - у ZAZ Forza тільки одне, де і розташувалися всі «навігаційні прилади».

Замість модної китайської магнітоли з великим дисплеєм, в ZAZ Forza досить проста магнітола темного кольору. Дверні карти істотно не змінилися. Тепер вони пофарбовані в темні тони як і весь салон автомобіля.

Під капотом на перший погляд теж не спостерігається істотних відмінностей між Forza і A13. Тільки тепер на деяких деталях красується не тільки логотип Chery, але і ЗАЗ. Багажне відділення теж ні чим не відрізняється від свого побратима. У базовій версії відсутні протитуманні фари.

Ціна на автомобіль поки ще не визначена. Імовірно, модель Forza буде доступна в трьох комплектаціях. Так само є інформація, що спочатку в продажу під брендом ZAZ Forza в автосалонах будуть продаватися тільки седани. Версія ЗАЗ Forza хетчбек буде доступна пізніше.

07.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250