Мерія Києва поки що не планує піднімати ціни на проїзд у міському транспорті

Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявив, що поки столична влада не планує піднімати ціни на проїзд у міському пасажирському транспорті.

Про це Попов сказав сьогодні, 7 лютого, журналістам. Так, на питання, чи буде у зв'язку із зростанням ціни на електроенергію піднято тариф на проїзд у міському електротранспорті, голова КМДА відповів: "Ми порахували - це на даний час серйозні додаткові витрати і Київпастрансу, та Київського метрополітену. Але, враховуючи ситуацію, яка у нас є сьогодні в інших галузях - у ЖКГ, і, на жаль, на ринку продуктових товарів, - то, безумовно, ми зробимо все, щоб стримати цей процес ".

У той же час Попов повідомив, що в бюджеті міста немає коштів на покриття витрат цих комунальних підприємств, тому все буде залежати від можливостей Київпастрансу та метрополітену.

"Відверто вам скажу: це буде за рахунок фінансової, економічної ситуації цих підприємств. Тому що надати певну фінансову допомогу, а вона значна: по одному підприємству 60 мільйонів, по іншому трохи менше, просто об'єктивно у нас таких ресурсів немає. Тому, на жаль , доведеться цим колективам брати на себе ці об'єктивні реалії. І таким чином ми забезпечимо стабільність. Ми не будемо піднімати тарифи найближчим часом на ці послуги ", - заявив Попов.

08.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250