КрАЗ буде випускати вантажівки з кабіною Renault

Холдингова Компанія "АвтоКрАЗ" продовжує роботи з розвитку нового сімейства автомобілів "КрАЗ" з компоновочной схемою "кабіна над двигуном". Українська компанія працює над адаптацією на моделі беськапотних автомобілів "КрАЗ" кабіни виробництва французької фірми "Renault Trucks".

З усієї гами кабін що випускаються французькою компанією, фахівці "АвтоКрАЗу" зупинили свій вибір на кабіні "Renault Kerax". Планується, що ця кабіна буде встановлюватися на тривісні кременчуцькі вантажівки колісної формули 6х4 з компонуванням "кабіна над двигуном", призначені для використання в комунальному господарстві України. Перший зразок автомобіля "КрАЗ" з кабіною "Renault" компанія планує виготовити в кінці першого кварталу поточного року.

Нагадаємо, що КрАЗ випустив кілька модифікацій вантажівок з кабіною над двигуном, але її якість залишала бажати кращого. Рішення про використання ліцензійної кабіни - це звичайна практика більшості виробників у Європі. Так, фінська Sisu вже давно використовує кабіни Renault.

08.02.2011

рекламный баннер 300 на 250