Київська ДАІ спростовує інформацію про побиття водія співробітниками автоінспекції

Управління Державтоінспекції Києва спростовує інформацію ЗМІ про побиття співробітниками ДАІ водія.

Як йдеться у повідомленні столичного УДАІ, в деяких ЗМІ з'явилася інформація і коментарі, що стосуються відео-сюжету, розміщеного на інтернет-сайті Дорожній контроль від 3 лютого 2011 року. Він називається: Активіст ДК зняв, як ДАІшники б'ють водія!.

Управління Державтоінспекції Києва провело службове розслідування щодо ситуації, показаної в цьому сюжеті. За інформацією УДАІ, 3 лютого 2011 року, приблизно о першій годині ночі на Мінському шосе нарядом ДАІ був помічений автомобіль Volkswagen Passat, водій якого грубо порушував правила дорожнього руху. Співробітники ДАІ намагалися зупинити цей автомобіль, однак його водій не відреагував на сигнали, і поїхав далі, при цьому збільшуючи швидкість руху і створюючи аварійні ситуації.

Як йдеться у повідомленні, співробітники ДАІ, відповідно до інструкції, включивши спеціальні звукові та світлові пристрої, почали переслідування зазначеного транспортного засобу, одночасно повідомили по радіозв'язку про це оперативному черговому. Через деякий час на вулиці Сошенко водій-порушник зупинився.

Як відзначають в УДАІ, водій "намагався вийти з салону власного авто, але не втримав рівноваги і впав біля нього. Коли інспектори підбігли до утікача, стало зрозуміло, чому ця людина поводився таким чином. Від водія було чути запах спиртного. Він навіть не міг самостійно стояти на ногах і пересуватися. Водій вів себе неадекватно, і тому інспекторам довелося посадити його в автомобіль ".

"Надалі водій прийшов в себе і розповів, що вживав алкогольні напої з-за сімейних негараздів, про що він власноруч засвідчив у своєму поясненні", - відзначають у столичному УДАІ.

08.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250