У Дніпропетровську підвищать вартість проїзду в трамваях і тролейбусах

Комунальне підприємство Дніпропетровський електротранспорт має намір на 50% підвищити оплату за проїзд у трамваях і тролейбусах до 1,5 грн.

"Зараз Дніпропетровський електротранспорт готує пропозицію про підвищення ціни на проїзд до 1,5 грн. Ці пропозиції будуть направлені до Кабінету міністрів. Після затвердження Міністерством економіки, рішення про підвищення ціни на проїзд повинна буде прийняти Дніпропетровська міськрада", - зазначив директор підприємства Володимир Легкий.

"На всі ці узгодження піде не менше двох місяців. Підвищення ціни на проїзд - міра вимушена. З 1 лютого цього року на 30% підвищилися ціни на електрику. Вартість електроенергії складає 20% у структурі собівартості проїзду", - зазначив Легкий.

За його словами, в 2011 році з міського бюджету Дніпропетровська виділено 5 млн грн на модернізацію міського електротранспорту. З яких 2 млн грн планується витратити на капітальний ремонт 10 тролейбусів, 2 млн грн - на поточний ремонт трамвайних шляхів і 1 млн грн - на ремонт контактної мережі.

Також на підприємстві сподіваються на отримання 9 млн грн з державного бюджету, які підуть на ремонт 5 км шляхів трамвайного маршруту № 1.

Як повідомлялося, Міністерство економіки погодило підвищення вартості проїзду в харківському міському електротранспорті до 1,5 грн. Проїзд у харківських трамваях і тролейбусах, як і в Дніпропетровську, подорожчає на 50 копійок.

08.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250