"Вузькі" місця на київських дорогах

Сервіс Яндекс.Пробки виявив в дорожній системі Києва кілька десятків "вузьких" місць - ділянок доріг, рух на яких сповільнюється навіть при відносно невеликій кількості автомобілів. Такі місця ще називають "пляшковими шийками".

Як повідомили в компанії "Яндекс Україна", вони виникають з різних причин - через звуження траси, складних розв'язок і перехресть, де зливаються кілька потоків машин, паркування автомобілів вздовж траси, погано налаштованих світлофорів.

Аналітиками вибиралися ті місця, перед якими машини не менше 15 хвилин рухаються повільно (швидкість не перевищує 10 км/год) і після яких швидкість зростає більш ніж у три рази і залишається високою протягом двох кілометрів. Таким чином, до списку вузьких місць не потрапляють магістралі, які в години пік рівномірно стоять, або вузькі місця, після яких автомобілі не встигають розігнатися.

У ранкові та вечірні години пікікові списки актуальних вузьких місць розрізняються - вранці основний потік машин рухається в центр міста, на правий берег, а ввечері - з центру, на лівий берег. Бувають і виключення - в Києві є два горлечка, однаково актуальних вранці і ввечері: це перехрестя на Поштовій площі і перетин Чоколівського бульвару і вулиці Ушинського.

"Найнеприємніше вузьке місце в ранковий час пік - це вже згаданий перехрестя на Поштовій площі. Середня швидкість руху перед перехрестям становить близько 4 км/год, а після нього - приблизно 40 км/год. Кожен водій втрачає тут в середньому 17 хвилин - це різниця між часом, який пішов би на цю ділянку, якщо постійно їхати зі швидкістю 40 км/год, і реальним часом. Причому в особливо невдалі дні тут можна втратити і більше півгодини ", - відзначають експерти.

У вечірній час пік найбільше часу водії втрачають у розв'язці на Видубичах перед Південним мостом. У середньому - 20 хвилин.

09.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250