На ЗАЗі вже адаптовані фарбувальні лінії для ZAZ Forza

Фарбування кузовів і пластмасових виробів автомобіля ZAZ Forza буде вироблятися на існуючих площах цеху фарбування кузовів і ділянках забарвлення пластмасових деталей.

У процесі підготовки виробництва службами технічного центру та цеху фарбування була спроектовано та розроблено технологічне оснащення для можливості фарбування кузовів автомобіля ZAZ Forza та пластмасових деталей, які забезпечать якість продукції, що випускається.

Силами служб головного механіка проведена робота з адаптації фарбувальних ліній для фарбування даного типу автомобілів, а саме: на ділянці фарбування кузовів створені програми для фарбувальних машин і роботів, проведена наладка агрегату підготовки і створені програми для робота газополум'яної обробки на ділянці фарбування виробів із пластмас.

Нагадаємо, що на ЗАЗі стартувало виробництво дослідно-промислової партії автомобіля ЗАЗ Forza на площах головного корпусу. Продуктивність конвеєра - 8 автомобілів на годину. При підготовці виробництва моделі ЗАЗ Forza була проведена модернізація складальної лінії.

ЗАЗ Forza Comfort буде комплектуватися 1,5-літровим бензиновим двигуном потужністю 109 к.с. і 5-ступінчастою механічною КПП. Ціна ЗАЗ Forza Comfort стартує з 83900 грн.

Нагадаємо, що серійне виробництво ЗАЗ Forza стартує вже в другій декаді лютого. Автомобіль замінить на конвеєрі ЗАЗ-1103 "Славута", чиє виробництво завершилося в січні і останній примірник випущеної Славути зараз продається на аукціоні, до завершення якого залишився один день.

09.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250