Янукович пересаджує підлеглих з Мерседесів на Skoda

Адміністрація президента пересяде з Mercedes-Benz на автомобілі Skoda.

Про це повідомляє прес-служба адміністрації президента.

«Вибір для закупівлі саме цієї марки автомобілів продиктований насамперед необхідністю максимально зменшити навантаження на бюджет. Адже це - машини економ-класу, які максимально відповідають критеріям відповідності ціни і якості, вартості технічного обслуговування », - йдеться в повідомленні.

Щодо автомобілів більш високого класу, які будуть звільнятися в результаті закупівлі та введення в експлуатацію нової техніки, то вони будуть використовуватися для обслуговування делегацій різного рівня. А після того, як вичерпають свій ресурс, будуть списані в установленому порядку.

«Реалізація цієї техніки на аукціонах чинним законодавством не передбачена», - підкреслюється в повідомленні. Слід зазначити, що рішення про закупівлю нових автомобілів приймалося з урахуванням фізичного і морального старіння значної частини наявної техніки. Крім того, технічне обслуговування автомобілів з пробігом у 300 тисяч і більше кілометрів - дуже затратно з точки зору економії бюджетних коштів.

Таким чином, чиновники адміністрації президента які користуються службовим транспортом, тепер будуть їздити на автомобілях економ-класса.Чіновнікі мають право користуватися в службових цілях і власним автотранспортом.

09.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250