На українські дороги витратять 10 млрд. грн.

У 2011 році уряд виділить 10 млрд. грн. на розвиток автомобільних доріг України. Про це напередодні на нараді за програмою будівництва автодоріг в поточному році заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Нам потрібно на всі ці об'єкти 10 мільярдів гривень. Міністерство фінансів спільно з "Укравтодором" і Нацагентством з питань підготовки та проведення Євро-2012 - відкривайте фінансування і приступайте до виконання робіт", - сказав М.Азаров .

М. Азаров додав, що в першу чергу повинні будуватися та реконструюватися дороги, які необхідні у рамках підготовки України до Євро-2012.

Також глава уряду доручив Міністерству фінансів забезпечити своєчасне фінансування "Укравтодору", щоб протягом найближчих двох тижнів корпорація почала роботу. "Щоб ніяких затримок не було. Всі інші об'єкти будемо розглядати послідовно, як будуть з'являтися ресурси", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Крім того, М. Азаров зазначив, що він в цілому задоволений якістю і темпами робіт з реконструкції та будівництва доріг, мостів і шляхопроводів, які реалізує сьогодні "Укравтодор".

10.02.2011

рекламный баннер 300 на 250