У скільки обійдеться поїздка на таксі від «Борисполя» до Києва?

Незабаром тільки одна компанія, яка виграла тендер, буде мати право перевозити пасажирів від аеропорту до міста.

З аеропорту «Бориспіль» збираються вигнати «лівих» таксистів, які традиційно захоплюють приїжджих іноземців зовнішністью, гідною голлівудських фільмів про російську мафію, а також «тягловими» цінами. Скоро тільки одна компанія, яка виграла тендер, буде мати право перевозити пасажирів від аеропорту до Києва (як це відбувається в аеропортах цивілізованих країн). І ціна буде суворо фіксованою. Перші кроки вже зроблені.

«Лівих» таксистів не пускають в термінал F. Тут в залі прильоту є стійка, за якою сидить представник фірми-перевізника, яка виграла тендер. Середня ціна - 150 грн. (Приблизно стільки ж коштує викликати таксі заздалегідь по телефону). «Ліві» ж таксисти від «Борисполя» беруть мінімум 200, а з іноземців - у 1,5-2 рази більше.

Таку ж систему, як і в терміналі F, планують організувати і в терміналах В і D. Як кажуть в аеропорту, у «лівих» таксистів не буде можливості накопичуватися біля терміналу і «водити іноземців за ніс», примудряючись прокатати їх від одного терміналу до іншого через Київ. Такі випадки, до речі, були.

10.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250