У Криму пройде перший етап Кубка України з ралі-рейдів 2011

З 8 по 10 квітня 2011 року в АР Крим, смт. Чорноморське (мис Тарханкут) пройде Перший етап Кубка України з ралі-рейдів «Баха Тарханкут».

У змаганні беруть участь категорії автомобілів, квадроциклів та мотоциклів. В черговий раз кримські степи здригнуться від реву моторів бойової ралійної техніки. За час участі в етапах сезону 2010 року, проведених на Тарханкуті, може здатися, що дана місцевість і її особливості вже повністю вивчені гонщиками. Але постійні удосконалення організаторів у розробці маршруту дозволяють вносити все нові і більш цікаві елементи ралі-рейдів.

Навігаційні зони на досить складній по рельєфу місцевості, швидкісні степові ділянки, де дороги розходяться віялом у кілька напрямків, а узбіччя рясніє розсипами великих каменів, руліжні ділянки вздовж кромки обриву морського берега та багато всього іншого очікують учасників змагання. Можливість розслабитися для пілотів і штурманів представиться тільки після фінішу змагання. Погодні умови, як завжди, будуть найкращими. Весняне сонце в ясному небі і легкий морський солоний вітерець у сукупності зі смаком адреналіну подарують усім незабутні враження.

Програма змагання:

8 квітня - реєстрація учасників, проходження комісій, урочистий старт змагання, брифінг, прес-конференція для ЗМІ

9 квітня - пролог і спецділянка

10 квітня - спецділянка, підведення підсумків, феєричне шоу та нагородження, а також прес-конференція з переможцями для ЗМІ, фотосесія

Загальна протяжність траси складе більше 600 км.

11.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250