На аукціоні продали останню в історії України "Славуту"

Завершився аукціон, який проводили компанія "Авто-консалтинг" і "Укравто". На продаж виставили останню "Славуту", яка зійшла з конвеєра.

Це була версія з наймогутнішим в цій моделі інжекторним двигуном об'ємом 1,3 л потужністю 66 к.с. Максимальна швидкість авто - 157 км/год. Машина у виконанні люкс, з тахометром і центральним замком. Колір легковика - панакота.

"Славута" стала першим і єдиним автомобілем розробленим в Незалежній Україні. Машину випустили на базі "Таврії". Її запустили у виробництво в 1999 році, коли АвтоЗАЗ співпрацював з корейською компанією "Деу".

Усього за одинадцять років серійного виробництва випустили 140614 автомобілів "Славута".

"В аукціоні взяло участь понад 100 учасників. Ми очікували, що буде ажіотаж, тому однією з умов аукціону є можливість підвищення ставки лише на 10 гривень", - розповів один із його організаторів, директор компанії "Авто-консалтинг" Олег Оменіцкій.

Початкова ціна виставленої на аукціон "Славути" - 40490 грн. Найбільша запропонована ставка - 47020 грн.

Організатори аукціону поки не оголосили власника нової "Славути", оскільки ще не оформлений договір купівлі-продажу.

"Ми знали, що це авто викличе резонанс. Думали, що максимальна ціна, яку запропонують на аукціоні буде 44-45 тисяч гривень. Виявилося, що українці активні, ціна досягла 47020 гривень. Всі зрозуміли, що дешевого і 100-відсоткового українського автомобіля більше не буде ", - зазначив Оменіцкій.

11.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250