Столичні даішники здали кров для дітей

У національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» 16 добровольців зі столичної ДАІ 8 лютого здали донорську кров для потреб цього медичного закладу. Причому зробили вони це - безоплатно.

Лікарня «Охматдит» - багатопрофільна клініка, в якій отримують кваліфіковану медичну допомогу більш ніж 600 дітей. Щоб допомогти маленьким пацієнтам потрібна велика кількість препаратів крові. Щодня для проведення операцій потрібно залучати не менше 200 донорів.

Разом з тим, не всі дорослі за станом здоров'я можуть допомогти рідній дитині. Тому адміністрація «Охматдит» звернулася до керівника столичної ДАІ Анатолія Курінного з проханням поповнити банк крові. Погодилися допомогти дітям 16 київських даішників.

«Ці хлопці допомогли зберегти не одне життя», розповіла заступник генерального директора спеціалізованої лікарні Тетяна Іванова. За її словами, «Охматдит» час від часу звертається до ДАІ з подібним проханням і жодного разу не отримав відмову. Донори у формі, як правило, займаються спортом і не мають поганих звичок. Саме такі люди і відкликаються на наші прохання.

У свою чергу Анатолій Курінний розповів, що столична ДАІ проводить подібні заходи з лікарнею «Охматдит» вже більше 10 років.

11.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250