МВС затвердило інструкції про реєстрацію транспортних засобів

Міністерство внутрішніх справ України видало наказ "Про затвердження Інструкції про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них".

Інструкція була затверджена з метою впорядкування роботи підрозділів Державтоінспекції з питань видачі реєстраційних документів та номерних знаків і відповідно до Порядку N 1388 та Законом України "Про дорожній рух".

Державна реєстрація транспортних засобів проводитиметься в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах ДАІ за місцем проживання їх власників. Така реєстрація буде проводитись на підставі заяви власника і на базі документів, які свідчать про правомірність купівлі ТЗ, оцінки його вартості, відповідності його конструкції встановленим вимогам безпеки дорожнього руху.

Так як реєстрація буде проходити в автоматизованому порядку, на кожне зареєстроване ТЗ створюється електронна реєстраційна картка, в якій зазначаються всі необхідні реквізити про ТЗ та його власника. Свідоцтва про реєстрацію ТЗ, тимчасові реєстраційні талони та номерні знаки будуть видаватися тільки зі складу ДАІ, в якому проводиться реєстрація.

А загалом Інструкція роз'яснює загальний порядок реєстрації та перереєстрації зняття з обліку, видачі тимчасових реєстраційних талонів транспортних засобів, а також оформлення реєстраційних документів на транспортні засоби для поїздки за кордон.

14.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250