Укрзалізниця констатує, що водії вперто об'їжджають шлагбауми і потрапляють у ДТП

За кілька останніх днів на Львівській залізниці сталося кілька дорожньо-транспортних пригод на переїздах, що трапилося з причини ігнорування водіями забороняючих сигналів, проте жертв і травм вдалося уникнути, повідомляє Укрзалізниця.

"12 лютого на залізничному переїзді 339 км перегону Голоби - Переспа Львівської залізниці машиністи пасажирського поїзда № 78 сполученням Ковель - Москва були змушені застосувати екстрене гальмування, щоб уникнути зіткнення з маршрутним таксі", - повідомили у відомстві.

"Водій маршрутки проігнорував світлову і звукову сигналізацію і спробував об'їхати шлагбаум, під час чого пошкодив його, і зупинився біля колії. Слід зауважити, що водій маршрутного таксі здійснював рейс і перевозив 12 пасажирів. На щастя, зіткнення поїзда з автобусом вдалося уникнути", - відзначили в Укрзалізниці.

"Інше ДТП сталося 10 лютого на залізничному переїзді 286 км перегону Ківерці - Олика Львівської залізниці. У цьому випадку машиністам пасажирського поїзда № 78 сполученням Ковель - Москва довелося застосувати екстрене гальмування, щоб уникнути зіткнення з вантажівкою. Водій вантажівки проігнорував світлові і звукові заборонні показники і об'їхав шлагбаум ", - йдеться в повідомленні.

Найбільш шокуючим в Укрзалізниці назвали подію, що трапилася в неділю 13 лютого на 359 км перегону Любитів - Ковель.

"На неохороняємому переїзді сталося бокове зіткнення автомобіля Жигулі і пасажирського поїзда № 87 сполученням Сімферополь - Ковель. Машиніст поїзда застосував екстрене гальмування. В автомобілі знаходилося шість осіб. На щастя, при зіткненні ніхто з людей не постраждав, але значні пошкодження отримав локомотив. Слід зазначити , що переїзд регульований, видимість переїзду водіями становить 800 м в обидва боки і ДТП сталося вдень ", - розповіли в Укрзалізниці.

У відомстві відзначили, що всі описані випадки сталися з причин недотримання водіями правил дорожнього руху. У зв'язку з цим Укрзалізниця звернулася до водіїв із закликом дотримуватися правил дорожнього руху і не ризикувати своїм життям і життям інших осіб.

14.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250