ДАІ Львівської області нагадує водіям про необхідність збереження історичних об'єктів

ДАІ Львівської області нагадує автовласникам, що в'їзд транспортних засобів на територію історичної частини міста, що є в списку спадщини ЮНЕСКО, а саме - на площу Ринок -  заборонений. Водіїв, які нехтують цією забороною і порушують Правила дорожнього руху, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 23.08.2006 року в'їзд на територію площі Ринок заборонений для транспортних засобів, крім електротранспорту (трамваїв), автомобілів спеціального призначення (автомобілів швидкої медичної допомоги, пожежної служби, міліції, служби інкасації) і туристичних кінних карет. Крім того, згідно з внесеними змінами у вищезгаданне рішення виконкому, туристичним автопоїздам дозволено рух через площу Ринок у Львові.

Разом з тим, водіям транспортних засобів дозволено завезення товарів у заклади торгівлі, громадського харчування та об'єктів побутового обслуговування, а також для вивезення сміття з площі Ринок (влітку - від 24:00 до 7:00 год, а в осінньо-зимовий період - з 22:00 до 7:00 годин).

За порушення вимог дорожнього знаку "В'їзд заборонено" водії всіх транспортних засобів будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Це також стосується водіїв автомобілів приватної охорони, банківської сфери і жителів площі Ринок Львова.

Розмір штрафу за порушення вимог дорожнього знаку "В'їзд заборонено" становить від 255 до 340 грн. Зараз інспектори ДАІ, які несуть службу на площі Ринок у Львові, щодня складают близько 10 адміністративних протоколів на водіїв-порушників.

14.02.2011

рекламный баннер 300 на 250