ЗАЗ Sens - тепер з гідропідсилювачем керма і кондиціонером!

Незважаючи на завойовану прихильність населення і дивовижну популярність даних автомобілів серед всіх верств населення (адже ЗАЗ Sens - це незмінний помічник в сім'ї і надійний партнер у бізнесі, безвідмовний як у місті, так і в тривалій подорожі, до того ж і пристосований до вітчизняних доріг ), виробники не зупиняються на досягнутому. Не встигли моделі з гідропідсилювачем керма і кондиціонером з'явитися в продажу, як за ними вже вишикувалися черги. Ті, хто тільки і чекав, коли ж з'явиться улюблене авто, але підвищеного комфорту, вже можуть оцінити переваги оновлених комплектацій ЗАЗ Sens.

Керівник відділу маркетингу ДК «АвтоЗАЗ-сервіс» Олександр Калінін говорить: «Зараз, коли доступних автомобілів стає все менше, відбувається перерозподіл у сегментах авторинку. Крім того, учасники ринку очікують ще більше зростання цін на легкові автомобілі. У таких умовах ЗАЗ Sens - без перебільшення найкращий варіант в співвідношенні «ціна-якість». До того ж, всі ми з нетерпінням чекали моменту, коли ЗАЗ Sens - вітчизняний мікс з надійності і привабливої ціни - доповниться ще і складовою комфорту. Тепер це, безперечно, оптимальний вихід для багатьох родин, які мріють про авто, яке не тільки побережете кишені, але і буде зручним у будь-який час року, легке в управлінні, слухняне як у чоловічих, так і в жіночих руках - і все це майже за ті ж гроші ».

Зараз ЗАЗ Sens з кондиціонером, гідропідсилювачем керма, передніми склопідйомниками і центральним замком представлений в дилерській мережі «АвтоЗАЗ-сервіс», структурного підрозділу корпорації УкрАВТО, за ціною від 63200 грн. Ціни на моделі з гідропідсилювачем, але без кондиціонера стартують від 60160 грн. Крім того, якщо Вам потрібен кредит, в салонах мережі можуть запропонувати кредитні умови на будь-який смак від партнерів компанії.

15.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250