У ДАІ закликають водіїв скаржитися по SMS

Регіональні управління Державтоінспекції розпочали прийом SMS-повідомлень на спеціальні номери мобільних телефонів зі скаргами від водіїв на дії співробітників ДАІ.

Ці номери створюються за дорученням міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова у зв'язку з тим, що багато громадян не можуть додзвонитися на телефони довіри ДАІ.

"На виконання доручення було відведено тижневий термін", - відзначили в прес-службі.

У SMS водії можуть відправляти не тільки скарги на дії автоінспекторів, а й повідомлення про помічені порушення правил дорожнього руху або конфліктних ситуаціях на дорозі, прохання про термінову допомогу, а також власні пропозиції щодо поліпшення роботи ДАІ.

Прийняті SMS будуть автоматично дублюватися на комп'ютери чергових частин та керівників управлінь, які повинні будуть відповідно відреагувати на них.

У той же час, в повідомленні не уточнюється, на які саме спеціальні номери потрібно відправляти SMS зі скаргами.

Учасники громадського проекту "Дорожній контроль", що відстоює права водіїв у взаєминах зі співробітниками ДАІ, вважають, що подача скарг SMS-повідомленнями дистанціює водіїв від адресата.

"Коли ми скаржилися на інспекторів ДАІ телефоном, нам нерідко відмовлялися вірити, а після, побачивши знайомий номер, не відповідали на дзвінки. SMS тільки допоможе реагувати на скарги вибірково", - пояснив прес-секретар проекту Єгор Воробйов.

Нагадаємо, акція з прийому повідомлень зі скаргами на співробітників ДАІ - "Не будь байдужим!" - Проводилася департаментом ДАІ в Україні в 2009 році.

Її метою було поліпшення якості роботи співробітників ДАІ, посилення "прозорості" діяльності ДАІ, а також налагодження партнерських стосунків з усіма учасниками дорожнього руху.

У той же час тоді, акція охоплювала тільки підрозділи ДАІ міста Києва та їх реєстраційно-екзаменаційні та діагностичні станції.

Тепер же скарги по SMS від водіїв приймають у всіх регіональних управліннях ДАІ.

15.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250