Киянка з Інституту культури і мистецтв стала володаркою «Золотої Славути»!

10 лютого близько сьомої години вечора закінчився Аукціон з продажу останнього, колекційного примірника ЗАЗ-1103 «Славута». Останній, «Золотий» представник лінійки «Таврія», який символізує не тільки значний період у розвитку Запорізького автомобілебудівного заводу, але й цілу епоху в автомобілебудівній промисловості нашої держави, тепер належить дев'ятнадцятирічної Ліліані Фурц.

Легендарне авто дівчина з батьком вибрала неспроста: у сім'ї крім іномарки є «Перемога», тому останнє стовідсотково українське авто займе належне місце в сімейному автопарку сім'ї Фурц.

«Рішення придбати саме цей автомобіль і саме зараз було прийнято спонтанно, відразу після реклами в мережі Інтернет, - говорить задоволена Ліліана, - За два дні до завершення торгів мені зателефонував батько, і ми тут же зареєструвалися на сторінці Аукціону, тривав він досить довго, я постійно підвищувала ставку до останньої хвилини ». Для дівчини «Славута» - перший автомобіль, скоро студентка третього курсу отримує водійське посвідчення, тоді планує не тільки їздити на роботу і навчання, але і катати по Києву молодшого брата.

Незабаром Ліліана з батьком приїдуть за історичним автомобіль в «Автоцентр на Столичному», кінцева сума єдиного, але «золотого» лота - 47020 грн.

«Саме на таких поціновувачів вітчизняного якості та ексклюзиву ми й розраховували, коли організовували Аукціон. Тепер «Золота Славута» - в надійних руках », - коментує Іван Злобов, заступник Генерального директора ДК «АвтоЗАЗ-сервіс».

Крім останнього авто ЗАЗ-1103 «Славута» щаслива молода власниця новенького авто отримає дисконтну картку «CarMan @ CarWoman» від Автомобільної Корпорації УкрАВТО з максимальною знижкою на сервісне обслуговування та запчастини. До речі, такі ж подарунки чекають і на п'ятірку фіналістів торгів. Також Ліліана думає над пропозицією поїздки на ЗАТ «ЗАЗ», де протягом 12 років силами вітчизняних фахівців вироблявся один з найпопулярніших автомобілів на українському ринку.

15.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250