"Mercedes-Benz" SLK 2012 з'явиться в Україні в червні

Родстер "Mercedes-Benz" SLK 2012 модельного року офіційно був представлений на автосалоні в Детройті. В Україні автомобіль можна буде купити в червні.

Німецькі дизайнери, створюючи новий "Mercedes-Benz" SLK, повністю змінили зовнішність спортивного автомобіля, не дивлячись на попередника моделі. Це стосується як екстер'єру, так і інтер'єру.

Кузов нового SLK став більш ефективним у плані аеродинаміки, коефіцієнт лобового опору скоротився з 0,32 до 0,30. Капот і передні крила новинки виконані з алюмінію. З'явилися невеликі повітрозабірники і світлодіодні ходові вогні в передньому бампері.

Однією з головних особливостей нового родстера є панорамний дах Magic Sky Control, яка дозволяє змінювати рівень прозорості за бажанням водія.

Новий "Mercedes-Benz" SLK стежить за самопочуттям водія, змінами при водінні. Крім того, SLK стежить за всіма дорожніми знаками і нагадує про обмеження, а у разі необхідності, автоматично загальмує і зупинить автомобіль.

Автомобіль випускається в 3 варіантах: SLK 200, SLK 250, здатний розігнатися до 100 км/год за 6,5 секунди і SLK 350, топова модифікація з 3,5-літровим двигуном.

15.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250