Neste Oil: Фінські масла тепер у новій упаковці

Нові упаковки масел відображають імідж бренду Neste Oil і високу якість продукції. Упаковки створені спеціально для зручності споживачів: вони ергономічні, з ними легко працювати, крім того, етикетки на нових упаковках містять більш повну інформацію про якість та застосуванні масел.

В 4 л каністрі - зручна ручка, збоку - мірна шкала. Нові каністри комплектуються більш якісними пробками, які не вимагають наявності фольги на шийці, тим самим полегшуючи відкривання каністри при заміні масла. Логотип Neste Oil нанесений на бічну поверхню каністри. На етикетці зазначено, для якого виду транспорту призначене масло - легкові автомобілі, комерційний транспорт, двотактні двигуни і т.д. Колір етикетки вказує на сорт продукту: зелений - повністю синтетичне масло, синій - синтетичне, сірий - мінеральне масло. Задня етикетка на 1 л упаковці масла - так звана сендвіч-етикетка, яка складається з двох частин. За рахунок цього на ній поміщається більше інформації для споживачів.

Назва продуктів Neste Oil залишаються колишніми.

Фінська компанія «Neste Oil» - найбільший виробник палива в північній Європі і один з провідних виробників високотехнологічних базових масел, які є основою для виробництва сучасних високоякісних мастильних матеріалів.

При розробці мастильних матеріалів Neste Oil враховані суворі північні умови з дуже великими сезонними перепадами температур. Запуск і робота техніки в арктичних умовах пред'являють до мастильних матеріалів набагато більш жорсткі вимоги, ніж, наприклад, у центральній і південній Європі.

Високоякісні мастильні матеріали Neste Oil виготовляються в основному з власних базових масел Nexbase ® і втілюють у собі найдосконаліші технології. У результаті для споживачів створюються унікальні продукти, які забезпечують найкращий захист двигуна від зносу, подовжені періоди заміни масла, економію палива в найважчих умовах експлуатації.

Асортимент продукції Neste Oil включає широкий спектр мастильних матеріалів, технічних рідин та хімікатів для транспорту і промисловості, сертифікованих згідно міжнародних стандартів ISO 9001, 14001 та OHSAS 18001.

Офіційний дистриб'ютор мастильних матеріалів Neste Oil в Україні - компанія «Агро-Союз».

15.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250