Парубій вимагає від Могилева розібратися з одеською ДАІ

Народний депутат від НУНС Андрій Парубій вимагає від Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова провести внутрішнє розслідування останнього інциденту з одеськими даішниками.

"Я дізнався про цю ситуацію в неділю від керівника організації "Дорожній контроль", відразу зателефонував у спецрозподільник, де міститься затриманий водій, оскільки його соратники переживали, що міліція може помститися і нестатутних засобом, попередив чергового спецрозподільника, що дана справа знаходиться під моїм особистим контролем, і я буду за ним стежити. У понеділок вранці я направив запит Генеральному прокурору Пшонці з тим, щоб прокуратура розібралася у цій ситуації, як орган, який здійснює нагляд, і вже після обіду я направив звернення до Могильова з вимогою провести внутрішнє розслідування даного інциденту. Особисто я вважаю, що це помста за дії активістів "Дорожнього контролю", - сказав А. Парубій.

Відповідаючи на запитання, чому він вважає даний інцидент помстою, депутат зазначив, що подібна думка у нього сформувалося, оскільки інцидент стався невдовзі після того, як був звільнений співробітник одеського ДАІ Олександр Швець "за своє виключно хамську поведінку", зафіксоване представниками організації "Дорожній контроль ".

"Організація "Дорожній контроль", власне, і відома тим, що вона культивує дотримання закону і відповідно вимагає цього від співробітників ДАІ, тому складно собі уявити, щоб ці люди здійснювали будь-які протиправні дії, тим більше що самі правоохоронні органи повідомляють, що він (представник організації) відмовлявся пред'являти документи, вимагаючи пояснити причину затримання. Це право будь-якого громадянина держави, щоб йому пояснили причину затримання. Крім того, арешт на п'ять діб виглядає особливо цинічно і в даному випадку абсолютно виходить за рамки здорового глузду . Ви можете пригадати, щоб будь-кого з ваших знайомих за порушення Правил дорожнього руху затримували на п'ять діб? Я не суддя, але мої людські почуття і мій політичний аналіз дають мені підстави говорити про те, що це виключно помста, мета якої - продемонструвати , що кожен, хто буде вести себе таким чином, хто буде відстоювати свої права, той, навіть здобувши короткочасну перемогу, згодом буде покараний ", - сказав він.

А. Парубій зазначив, що даний інцидент свідчить про небезпечну тенденцію, яку необхідно зупинити, в іншому випадку за гратами може опинитися кожен. "Якщо ми зараз цього не зупинимо, наслідки можуть бути надзвичайно критичними і для всіх громадян, і для країни в цілому", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше "Дорожній контроль" повідомив, що його активіста, який зняв відео з даішником і "телячою мовою", посадили на п'ять діб. Вночі 12 лютого працівники ДАІ Одеси зупинили автомобіль активіста, перед пред'явленням документів, водій наполіг на тому, щоб працівники ДАІ виразно пояснили причину зупинки. "Після дискусії щодо законності зупинки автомобіля "просто так", водій все таки передав документи. До цього часу на місце події приїхало міліцейське начальство у складі шести осіб", - сказано в повідомленні.

Потім співробітники Державтоінспекції заявили, що у активіста "Дорожнього контролю" підроблені документи і з цієї причини доставили автомобіліста в РВВС. Після трьох годин в РВВС, активіста "Дорожнього контролю" доставили до районного суду, де йому присудили п'ять діб арешту за ст. 185 КУпАП.

16.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250