Пасажири маршрутки, постраждалі в суботньому ДТП, отримають компенсацію

Обставини ДТП, яке сталося 12 лютого на вул. Роганській, перевіряють у слідчому відділі управління МВС, кримінальну справу поки не порушили.

- Я думаю, найближчим часом справу все-таки порушать, тому що 6 пасажирів отримали травми середньої тяжкості, у трьох дуже серйозні переломи, - сказав інженер з безпеки руху ВАТ «АТП-16329», яке обслуговує маршрут № 200 , Євген Клименко. - Наш автобус і всі пасажири були застраховані, тому страхова компанія виплатить людям компенсацію. Її розмір визначать страховики.

Як вже повідомлялося аварія сталася вранці 12 лютого: на перехресті вул. Роганська та вул. Грицевця. Зіткнулися вантажівка «Вольво» та маршрутка «Мерседес». Як повідомляють у ДАІ, маршрутне таксі № 200 (ст. м. «Пролетарська - ХНАУ ім. Докучаєва) з 22 пасажирами виїхало з Харкова, а вантажівка їхала в протилежному напрямку і намагався повернути на вул. Грицевця.

Від удару у маршрутці вилетіло лобове скло, склалися сидіння, потрощило двері. У результаті зіткнення постраждали всі пасажири. 8 чоловік відразу відвезли в «швидку».

Решта звернулися за допомогою через кілька годин - з-за шокового стану люди відразу не відчули, що отримали не просто забиті місця, а переломи. Як кажуть у ДАІ, вантажівка повинна був пропустити маршрутку, а водій останньої - знизити швидкість.

Водій вантажівки стверджує, що маршрутка рухалася з перевищенням швидкості, тому він і не встиг завершити маневр.

Перевізники дотримуються іншої думки.

- Водій зобов'язаний при здійсненні повороту переконатися в безпеці маневру, - говорить Євген Клименко. - Якщо повірити водієві вантажівки, що маршрутка їхала швидше ніж треба, то тим більше, він повинен був не починати поворот.

16.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250